Дорогі діти та шановні батьки!

Ось і добіг кінця ще один навчальний рік. Рік нових знань, досягнень, хвилювань, перемог і незабутніх моментів.

Дорогі діти! Бажаю вам провести літо так, щоб восени було про що розповідати друзям. Відпочивайте, набирайтеся сил, відкривайте для себе щось нове, мрійте і не забувайте, що найкращі пригоди часто починаються зі звичайної цікавості.

Пам’ятайте: оцінки важливі, але ще важливіше залишатися добрими, чесними, сміливими та небайдужими людьми.

Шановні батьки! Дякую вам за підтримку, терпіння та любов, якими ви щодня огортаєте своїх дітей. Саме ваша віра допомагає їм долати труднощі, вчитися і впевнено крокувати вперед.

Нехай літо стане для ваших родин часом теплих зустрічей, щирих розмов, спільних подорожей та щасливих спогадів. Нехай діти радують вас своїми успіхами, а ви завжди знаходите час насолоджуватися кожною миттю, проведеною разом.

Бажаю всім міцного здоров’я, радості, натхнення, мирного неба та здійснення найзаповітніших мрій.